Robert Pattinson Turkey Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tripkolik - Gözlerinin Yeşilini Özledim

Tripkolik -  Gözlerinin Yeşilini Özledim Empty Tripkolik - Gözlerinin Yeşilini Özledim

Mesaj tarafından [aslıcık] C.tesi Mart 27, 2010 11:46 pm

Olamaz olamaz sensiz yarim
Kabir azabından beter halim
Acılar bütün derdim
Sensiz bir dünyayı neyleyim

GözLerimi kapadım çizdim seni kaLbime açmam nafile isteme son nefesimde ellerinde ben yoksan sende olLma hiç bi yerde. Sadece benim ol hayata döndür yine beni aç kapıLarını zorLama dünyanda dönmez ki bensiz biLirim soLuk almak senin için çok zor. Bu yolLda söz verdik pes etmek yakışmaz aşkımıza isteme hadi al beni yine kendine gitme tut ellerimi sayalım yine günleri. Işığındım ben senin zor diLeğin tüm bu kalbi yaLnız kalmam bilirim zor sensiz elimde kalemim herşeyimi yazdım yine sensiz...

Acılar bütün derdim
Sensiz bir dünyayı neyleyim

Heryerde hayalin yine aldı beni rüzgar oLup sana yine döndürdü bu bedeni gittiğimiz o yerLerde canlanır yine düşLerim. Kurdum yine boş hayaller biLirim dönmen çok zor ahh ölürüm yine dayanmaz bu kalp gidişine almaz kalbim birini. İçimden seni atmam kalpsiz yaşamak kadar zor ben değil her yeri sen kokar sevgilim gözlerini çok özledim...
seneLerim ordun her yerde doğruydun bilirim
ben seni vurdum çok pişmanım ne olur dön gözLerinin yeşilini özLedim!!

Acılar bütün derdim
Sensiz bir dünyayı neyleyim...

[aslıcık]
Moderator
Moderator

Boğa Mesaj Sayısı : 368
Puanlama : 509

http://hilaryd.forum.st

- Similar topics