Robert Pattinson Turkey Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert'a En Güzel Mektup Yarışması

+3
r.p.büşra
ceylan_robert
R's
7 posters

Robert'a En Güzel Mektup Yarışması Empty Robert'a En Güzel Mektup Yarışması

Mesaj tarafından R's Perş. Tem. 09, 2009 9:03 pm

Bu yarışmada herkes Robert' a mektup yolladığını farz ederek duygularını düşüncelerini ifade edecek.
Mektupta kesinlikle türkçeye doğru kullanma büyük bir etki yapacaktır.

1. ye 6 rep
2. ye 5 rep
3. ye 4 rep verilecektir.
R's
R's
Adminstrator
Adminstrator

Puanlama : 402

Robert'a En Güzel Mektup Yarışması Empty Geri: Robert'a En Güzel Mektup Yarışması

Mesaj tarafından ceylan_robert Çarş. Tem. 29, 2009 12:34 pm

Sevgili robert;
Ben ceylan.Seni çok seven hayranlarından biriyim.Öncelikle seni çok seviyoruz.Senin hakkındaki bütün haberleri takip ediyorum hergün markette dergilerin hepsine bakıyorum bazen görevliler kızıyor ama umrumda bile değil sen varsan o dergide ne kadar pahalı olursa olsun alıyorum.Elimden geldiği kadar herşeyi takip ediyorum ben ve kuzenim senin koyu hayranlarınızdanız.Senin hakkında birşey öğrenince hemen birbirimizi arayıp söylüyoruz.Seni çok seviyoruz.
B B
A
Y Y

ceylan_robert
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlama : 42

Robert'a En Güzel Mektup Yarışması Empty Geri: Robert'a En Güzel Mektup Yarışması

Mesaj tarafından r.p.büşra Ptsi Ağus. 31, 2009 1:48 pm

mrb robert; ben büşra. senin fanatik hayranlarından biriyim. şafak vaktide dahil kitabın tüm serierini okudum. alacakaranlığı en az 20 defa izlemişimdir. arkadaşım merveyle yeni ay ın sinemaya gelmesini dört gözle bekliyoruz. yeniay daki bellayla ayrılma anlarınızı okurken biraz sacma gelecek ama çok ağladım. seni çok seviyoruz ... en kısa zamanda türkiyeye gelmen dileğiyle...
r.p.büşra
r.p.büşra
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlama : 95

Mesaj tarafından ceylin96 Ptsi Ağus. 31, 2009 5:24 pm

Meraba;
Ben ceylin...
Bu mektubu sadece kendi adıma yazmıyor tüm rob. hayranları adına yazıyorum.Gerçekten çok iyi bir oyuncu olduğunu söylemek istiyorum.İçinde bulunduğun rolü izleyene yansıtıyorsun.Yani inandırıcı oynuyorsun...Şu anda söyleyeceğim şeyi belki birçok kere duydun ama bn yinede söylemek istiyorum..SENİ SEWİYORUMM...Aslında sninle ilgili yazacak çok şey var ama bn seni sana övmek istemiyorum(Belki hoşlanmassın diye)...türkiye de seni görmek dileğiyle..

---TÜM ROBERTPATTINSON TURKEY FAN AİLESİ ---
ceylin96
ceylin96
Süper Moderator
Süper Moderator

Oğlak Mesaj Sayısı : 666
Puanlama : 995

Mesaj tarafından Sтєανιєяєα Ptsi Ağus. 31, 2009 7:39 pm

Sevgili Rob..
Merhaba ben Aycan senin koyu fanlarından biriyim.. Seni çok seviyorum. Seninle ilgili hayaller kurmak çok hoşuma gidiyor. Her gece yatmadan önce rüyalarıma gir diye dualar ediyorum. ve yatmadan önce mutlaka 3 resminide öpüyorum. işte bu bende takıntı oldu seni öpmeden ne zaman yatarsam kötü rüyalar görüyorum. oyüzden artık cüzdanımda bile küçük bir resmin var.

Oyunculuğuna diyecek lafım yok! Her filmde okadar mükemmel oynuyorsun ki seni izlemek her zaman benim için büyük bir zevk oluyor... Seni çok seviyorumm.. türkiyeye gelmen dileğiyle... hep mutlu ol!!!
Sтєανιєяєα
Sтєανιєяєα
Süper Moderator
Süper Moderator

Akrep Mesaj Sayısı : 314
Puanlama : 550

Mesaj tarafından Bloodry Ptsi Ağus. 31, 2009 8:54 pm

Hayatımın Anlamı;
Mektubuma senin güzel yüzünü düşünerek başlıyorum.Seni tanımadan önce hayat bir bayattı,cansızdı...Ama seni tanıdıktan sonra bu değişti.Artık hayat fırından yeni çıkmış bir ekmek gibi taze,yeni doğmuş bir bebek kadar canlı...Sen her zaman böyle iyi ol,mutlu yaşa.Bana ne kadar uzak olsanda aslında bir o kadar daha yakınsın.Seni düşündüğüm her saniye içimde kelebekler uçuşuyor.Ayrıca
mütevazılıkla şunu söyleyebilirim ki hayatımda gördüğüm en yakışıklı erkeksin:DHer ne kadar bitirmek istemesemde mektubuma son noktayı koymadan önce şunu söylemek isterim;sen her zaman benim dürüst,kibar robertım ol.Başkalarına benzemeye çalışma.

Seni seven Derya... I love you
Bloodry
Bloodry
Yeni Üye
Yeni Üye

Yengeç Mesaj Sayısı : 2
Puanlama : 5

Mesaj tarafından EC_JB Perş. Eyl. 03, 2009 12:51 pm

Hayallerimin gri Volvo'lu prensi.
Öncelikle seni çooook ama çoook seviyorum. Sana olan duygularımı anlatmaya kalksam 2 cilt ansiklopedi olur. Uyumadan önce hep seni düşünüyorum. Resmini yatağımın başına yapıştırdığım günden bugüne kadar her gün uyuduğumda,uyandığımda kısacası her resmini gördüğümde öpüyorum. Yapmak istediğim şeylerin en başında seni görmek var. Umarım hayallerim gerçek olur. Tekrar seni sevdiğimi söylemek istiyorum. Bir kucak dolusu öpücükle seni öpüyorum...
Seni çooooooook seven Ekin.... Kiss
EC_JB
EC_JB
Yeni Üye
Yeni Üye

Yengeç Mesaj Sayısı : 7
Puanlama : 12

Mesaj tarafından Sтєανιєяєα C.tesi Eyl. 12, 2009 9:40 pm

sonuç ne zaman açıklanır canım Smile
Sтєανιєяєα
Sтєανιєяєα
Süper Moderator
Süper Moderator

Akrep Mesaj Sayısı : 314
Puanlama : 550

Mesaj tarafından R's C.tesi Eyl. 26, 2009 6:10 pm

Bloodry = 1.
Ceylin96 = 2.
Dulsinea3 =3.
olmuştur katıldıkları için teşekkür ederiz. Replerini veriyorum.
Konu + Kilitlenmiştir.
R's
R's
Adminstrator
Adminstrator

Puanlama : 402

- Similar topics